tramwaj 1 | inne linie z przystanku: 1, 2, 3, 5, 9, 10, 11, 19, 97, | |||||||
przystanek Kosińskiego | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 54 08 22 37 45 52 07 22 31 37 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 06 14G 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 46 56 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 31 58 17 47 17 47 17 47 17 47 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Pamiątkowa Kosińskiego 1 - Rynek Wildecki 3 - Św. Czesława 5 - Wierzbięcice 6 - Poznań Główny 8 - Dworzec Zachodni 10 - Park Wilsona 11 - Rynek Łazarski 13 - Głogowska/Hetmańska 14 - Głogowska/Hetmańska 15 - Arciszewskiego 17 - Arena 19 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 20 - Ostroroga 21 - Grochowska 22 - Drzewieckiego 23 - Stadion Miejski 24 - Węgorka 25 - Rondo Skubiszewskiego 26 - Budziszyńska 26 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji