tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 2, 5, 13, 15, 15, 17, 201, | |||||||
przystanek Zamek | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 02 08 18 33 47 58 02 17 26 32 47 57 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 53 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 55 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 43 54 14 34 54 14 27 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 52 06 36 06 36 06 36 06 36 06 21 36 53 13 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Baraniaka Rondo Śródka Rondo Śródka Katedra Małe Garbary Pl. Wielkopolski Pl. Ratajskiego Gwarna Zamek 2 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 3 - Poznań Główny n/ż 4 - Poznań Główny 6 - Dworzec Zachodni 8 - Park Wilsona n/ż 9 - Rynek Łazarski n/ż 11 - Głogowska/Hetmańska n/ż 13 - Krauthofera n/ż 15 - Sielska n/ż 16 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy