autobus 100 | inne linie z przystanku: 100, 164, 216, 226, | |||||||
przystanek Jeżycka n/ż | Kierunek: Nowe Zoo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
10 11 12 13 14 15 16 17 | 08H 08H 08H 08H 38H 38H 38H 38H | 10 11 12 13 14 15 16 17 | 08H 08H 08H 08H 38H 38H 38H 38H | 10 11 12 13 14 15 16 17 | 08H 08H 08H 08H 38H 38H 38H 38H | Poznań Główny Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Stare Zoo n/ż Rynek Jeżycki n/ż Jeżycka n/ż 3 - Klin n/ż 5 - Nowowiejskiego 7 - Solna n/ż 10 - Pl. Wielkopolski n/ż 13 - Wzgórze Św.Wojciecha n/ż 17 - Małe Garbary 18 - Katedra n/ż 20 - Rondo Śródka 23 - Termalna n/ż 24 - Termy Maltańskie 26 - Tor Regatowy Malta n/ż 27 - Nowe Zoo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy