Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zbliża się kolejna edycja Wings for Life World Run
Bieg Krokodyla
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Zielone czy białe? Korzystajcie z szparagowego sezonu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
312
inne linie z przystanku:
252
,
312
,
342
,
392
,
396
,
przystanek Owińska/PKM n/ż
Kierunek: Rondo Śródka
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
19
20
21
23
40Z
38Z 58Z
37Z
28M
07D
03 32
40
52
13
08
00S 35S 50
16 53
53
27
02
37
04S
9
11
13
15
17
19
21
23
57
57
57
57
57
57
37
06K
9
11
13
15
17
19
21
22
57
57
57
57
57
57
37
38
Promnice/Północna n/ż
Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż
Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
Bolechowo-Os./Zespół Szkół
Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż
Bolechowo-Os./Szkoła n/ż
Bolechowo/Poligonowa n/ż
Bolechowo/Przejazd n/ż
Owińska/Ks. Piotrowskiego n/ż
Owińska/Lipowa n/ż
Owińska/PKM n/ż
2 - Owińska/Parkowa n/ż
3 - Owińska/Gospodarstwo Ogrodnicze n/ż
4 - Miękowo/Kolejowa n/ż
5 - Miękowo/Ogrodowa n/ż
6 - Miękowo/Słowackiego n/ż
7 - Czerwonak/Elewator n/ż
8 - Czerwonak/Os. Przylesie PKM n/ż
9 - Czerwonak/Kręta n/ż
10 - Czerwonak/PKM n/ż
10 - Czerwonak/Szkolna
12 - Czerwonak/Szkolna n/ż
14 - Czerwonak/Żurawia n/ż
16 - Czerwonak/Gajowa n/ż
18 - Czerwonak/Zdroje
20 - Czerwonak/Gajowa n/ż
22 - Czerwonak/Urząd Gminy n/ż
24 - Czerwonak/Szkolna n/ż
26 - Czerwonak/Zalesie n/ż
27 - Czerwonak/Błękitna
28 - Czerwonak/Cmentarz
29 - Czerwonak/Św. Wojciecha n/ż
30 - Koziegłowy/Os. Leśne
31 - Koziegłowy/Pływalnia n/ż
32 - Koziegłowy/Szkoła
33 - Koziegłowy/Żołnierzy Niezłomnych n/ż
35 - Karolin PKM n/ż
35 - Czerwonacka n/ż
36 - Gdyńska n/ż
38 - Bałtycka n/ż
39 - Główna
40 - Rynek Wschodni n/ż
41 - Studzienna n/ż
42 - Koronkarska n/ż
43 - Zawady n/ż
45 - Rondo Śródka
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
11
12
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
729
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
729
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911