autobus 193 | inne linie z przystanku: 164, 169, 179, 193, 223, | |||||||
przystanek Trębacka n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 12 27 47 07 27 47 07 27 47 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 47S 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego n/ż Ściegiennego n/ż Trębacka n/ż 1 - Os. Kopernika n/ż 2 - Jawornicka 4 - Rondo Skubiszewskiego n/ż 5 - Węgorka n/ż 7 - Stadion Miejski n/ż 8 - Marszałkowska n/ż 9 - Rycerska n/ż 10 - Ognik n/ż 11 - Kolorowa n/ż 12 - Swoboda 14 - Szpitalna 17 - Ogrody 18 - Żeromskiego n/ż 19 - Żeromskiego 20 - Niestachowska n/ż 22 - Wojska Polskiego n/ż 24 - Os. Winiary n/ż 27 - Trójpole n/ż 28 - Piątkowska 29 - Włościańska n/ż 30 - Suszki n/ż 32 - Os. Chrobrego n/ż 33 - Os. Jagiełły n/ż 34 - Wieża RTV n/ż 35 - Os. Marysieńki n/ż 36 - Wiedeńska n/ż 37 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 38 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 39 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy