autobus 193 | inne linie z przystanku: 148, 191, 193, 222, | |||||||
przystanek Ognik n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 28 54 09 24 42 57 12 27 42 57 13 28 43 58 13 28 43 58 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 13 28 43 58 13 29 44 59 14 29 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 13 28 43 58 13 28 43 58 13 25 39 58 18 38 58 18 38 58 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 35 57S 17 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 40 00 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 01# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 43# 03# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 21# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00# | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego n/ż Ściegiennego n/ż Trębacka n/ż Os. Kopernika n/ż Jawornicka Rondo Skubiszewskiego n/ż Węgorka n/ż Stadion Miejski n/ż Marszałkowska n/ż Rycerska n/ż Ognik n/ż 3 - Kolorowa n/ż 4 - Swoboda 6 - Szpitalna 9 - Ogrody 10 - Żeromskiego n/ż 11 - Żeromskiego 12 - Niestachowska n/ż 14 - Wojska Polskiego n/ż 16 - Os. Winiary n/ż 19 - Trójpole n/ż 20 - Piątkowska 21 - Włościańska n/ż 22 - Suszki n/ż 24 - Os. Chrobrego n/ż 25 - Os. Jagiełły n/ż 26 - Wieża RTV n/ż 27 - Os. Marysieńki n/ż 28 - Wiedeńska n/ż 29 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 30 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 31 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy