autobus 193 | inne linie z przystanku: 193, 214, | |||||||
przystanek Rondo Skubiszewskiego n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 22 48 03 18 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 17 32 51 11 31 51 11 31 51 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 29 51S 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 32 52 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 35# 55# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 33# 53# 13# 33# 53# 13# 33# 53# | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego Ściegiennego Trębacka Os. Kopernika n/ż Jawornicka Rondo Skubiszewskiego n/ż 1 - Węgorka n/ż 3 - Stadion Miejski n/ż 4 - Marszałkowska n/ż 5 - Rycerska n/ż 6 - Ognik n/ż 9 - Kolorowa n/ż 10 - Swoboda 12 - Szpitalna 15 - Ogrody 16 - Żeromskiego n/ż 17 - Żeromskiego 18 - Niestachowska n/ż 20 - Wojska Polskiego n/ż 22 - Os. Winiary n/ż 25 - Trójpole n/ż 26 - Piątkowska 27 - Włościańska n/ż 28 - Suszki n/ż 30 - Os. Chrobrego n/ż 31 - Os. Jagiełły n/ż 32 - Wieża RTV n/ż 33 - Os. Marysieńki n/ż 34 - Wiedeńska n/ż 35 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 36 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 37 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy