autobus 168 | inne linie z przystanku: 168, 183, 216, | |||||||
przystanek Białczańska n/ż | Kierunek: Strzeszyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 44 59 10 20 30 47 04 18 33 48 03 18 34 49 04 19 34 49 04 19 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 19 35 50 05 20 35 50 05 20 36 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 06 20 33 52 12 32 52 12 32 49 08 28 48 08 28 01 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 00 27 48 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 29 49 09 29 49 09 29 48 08 28 48 08 28 00 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 29 49 09 29 49 09 29 48 08 28 48 08 28 00 | Poznań Główny Rondo Kaponiera Zamek Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż Księcia Mieszka I n/ż Wyłom n/ż Aleje Solidarności Trójpole n/ż Lutycka Szpital n/ż Strzeszyńska n/ż Instytut Genetyki n/ż Strzeszyńska Lisner n/ż Tułodzieckiej n/ż Rzepeckiej n/ż Białczańska n/ż 1 - Kosowska 2 - Morszyńska n/ż 3 - Strzeszyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy