autobus 168 | inne linie z przystanku: 163, 168, 169, 171, 213, 214, 215, 223, 224, | |||||||
przystanek Urząd Wojewódzki n/ż | Kierunek: Strzeszyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 24 39 50 00 10 25 41 55 10 25 40 55 11 26 41 56 11 26 41 56 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 10 29 49 09 29 49 09 28 48 08 28 48 08 41 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 40 07 28 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 28 48 08 28 48 08 40 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 28 48 08 28 48 08 40 | Poznań Główny Rondo Kaponiera Zamek n/ż Urząd Wojewódzki n/ż 2 - Urząd Marszałkowski n/ż 5 - Armii Poznań n/ż 7 - Słowiańska n/ż 8 - Księcia Mieszka I n/ż 9 - Wyłom n/ż 10 - Aleje Solidarności 12 - Trójpole n/ż 13 - Lutycka Szpital n/ż 14 - Strzeszyńska n/ż 15 - Instytut Genetyki n/ż 16 - Strzeszyńska Lisner n/ż 18 - Tułodzieckiej n/ż 19 - Rzepeckiej n/ż 20 - Białczańska n/ż 21 - Kosowska 22 - Morszyńska n/ż 23 - Strzeszyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy