autobus 164 | inne linie z przystanku: 145, 164, 169, 179, 193, 212, 222, 223, | |||||||
przystanek Os. Kopernika n/ż | Kierunek: Puszkina n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 13 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 58 23 43W | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 13 35 55 13 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 58 23 43W | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 58 23 43W | Kacza Mrągowska n/ż Os. Kopernika n/ż 1 - Trębacka n/ż 2 - Ściegiennego n/ż 4 - Kordeckiego 5 - Palacza 6 - Arciszewskiego 7 - Szymborska 8 - Chociszewskiego 9 - Sczanieckiej 10 - Wyspiańskiego 11 - Palmiarnia 12 - Konopnickiej n/ż 13 - Matejki 14 - Kraszewskiego 15 - Rynek Jeżycki n/ż 16 - Kościelna n/ż 17 - Jeżycka n/ż 19 - Nad Wierzbakiem n/ż 20 - Śląska n/ż 21 - Uniwersytet Przyrodniczy n/ż 22 - Wojska Polskiego 23 - Wojska Polskiego n/ż 24 - Golęcin n/ż 26 - Golęcińska n/ż 28 - Literacka n/ż 29 - Hezjoda n/ż 30 - Strzeszyn Grecki n/ż 31 - Tołstoja n/ż 32 - Puszkina n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy