autobus 164 | inne linie z przystanku: 164, 179, 182, | |||||||
przystanek Arciszewskiego | Kierunek: Puszkina n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 19 39 54 09 24 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 25 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 08 23 42 02 22 42 02 22 40 00 20 40 05 30 50W | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 19 41 01 19 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 01 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 05 30 50W | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 41 01 21 41 01 21 41 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 01 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 05 30 50W | Kacza Mrągowska n/ż Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego n/ż Kordeckiego Palacza Arciszewskiego 1 - Szymborska 2 - Chociszewskiego 3 - Sczanieckiej 4 - Wyspiańskiego 5 - Palmiarnia 6 - Konopnickiej n/ż 7 - Matejki 8 - Kraszewskiego 9 - Rynek Jeżycki n/ż 10 - Kościelna n/ż 11 - Jeżycka n/ż 13 - Nad Wierzbakiem n/ż 14 - Śląska n/ż 15 - Uniwersytet Przyrodniczy n/ż 16 - Wojska Polskiego 17 - Wojska Polskiego n/ż 18 - Golęcin n/ż 20 - Golęcińska n/ż 22 - Literacka n/ż 23 - Hezjoda n/ż 24 - Strzeszyn Grecki n/ż 25 - Tołstoja n/ż 26 - Puszkina n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy