Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zielone czy białe? Korzystajcie z szparagowego sezonu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 KWIETNIA
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Bieg Krokodyla
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
I po wyborach
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
10
inne linie z przystanku:
3
,
7
,
7
,
8
,
8
,
10
,
11
,
15
,
18
,
212
,
213
,
214
,
215
,
216
,
218
,
222
,
223
,
224
,
226
,
przystanek Rondo Kaponiera
Kierunek: Błażeja
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
21 35 49
04 18 33 42 47
02 17 22 32 41 47 58
08 18 28 38 48 58
08 18 28 38 48 58
08 18 32 47
02 17 32 47
02 17 32 47
02 17 32 47
02 17 26 28 38 48 58
08 18 28 38 48 58
08 18 28 38 48 58
08 18 28 38 48 58
08 18 28 38 48 58
08 18 28 38 48 58
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34
Dębiec PKM
Wspólna
HCP
Traugutta
Kolejowa
Głogowska/Hetmańska
Głogowska/Hetmańska
Kolejowa
Traugutta
Pamiątkowa n/ż
Kosińskiego n/ż
Rynek Wildecki n/ż
Różana
Półwiejska
AWF
Serafitek n/ż
Rondo Rataje n/ż
Rondo Rataje
Kórnicka
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Św. Czesława n/ż
Franowo
Szwajcarska
Szwedzka
Piaśnicka/Kurlandzka
Piaśnicka Rynek
Os. Lecha
Os. Tysiąclecia
Łacina
Polanka
Kórnicka
Kórnicka
Rondo Rataje
Rondo Rataje n/ż
Serafitek n/ż
AWF
Półwiejska
Wierzbięcice
Poznań Główny
Głogowska/Hetmańska n/ż
Rynek Łazarski n/ż
Park Wilsona n/ż
Dworzec Zachodni
Most Dworcowy n/ż
Rondo Kaponiera
1 - Most Teatralny
2 - Poznańska
4 - Wielkopolska
6 - Armii Poznań
7 - Żniwna
8 - Pasieka
9 - Kmieca
11 - Przełajowa
12 - Wilczak
13 - Serbska
14 - Włodarska
15 - Lechicka/Naramowicka
16 - Naramowice n/ż
17 - Os. Łokietka
18 - Jasna Rola
20 - Błażeja
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911