Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zielone czy białe? Korzystajcie z szparagowego sezonu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 KWIETNIA
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Bieg Krokodyla
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
I po wyborach
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
10
inne linie z przystanku:
2
,
9
,
10
,
19
,
przystanek HCP
Kierunek: Błażeja
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
50
04 18 32 47
02 17 32 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 17 32 47
02 17 32 47
02 17 32 47
02 17 32 47
02 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 31G 41F
01G
Dębiec PKM
Wspólna
HCP
1 - Traugutta
2 - Kolejowa
3 - Głogowska/Hetmańska
4 - Głogowska/Hetmańska
6 - Kolejowa
8 - Traugutta
10 - Pamiątkowa n/ż
11 - Kosińskiego n/ż
12 - Rynek Wildecki n/ż
14 - Różana
16 - Półwiejska
18 - AWF
20 - Serafitek n/ż
22 - Rondo Rataje n/ż
24 - Rondo Rataje
26 - Kórnicka
28 - Kórnicka
30 - Polanka
32 - Łacina
34 - Os. Tysiąclecia
36 - Os. Lecha
38 - Piaśnicka Rynek
40 - Piaśnicka/Kurlandzka
42 - Szwedzka
44 - Szwajcarska
46 - Franowo
48 - Św. Czesława n/ż
50 - Franowo
52 - Szwajcarska
54 - Szwedzka
56 - Piaśnicka/Kurlandzka
58 - Piaśnicka Rynek
60 - Os. Lecha
62 - Os. Tysiąclecia
64 - Łacina
66 - Polanka
68 - Kórnicka
70 - Kórnicka
72 - Rondo Rataje
74 - Rondo Rataje n/ż
76 - Serafitek n/ż
78 - AWF
80 - Półwiejska
82 - Wierzbięcice
83 - Poznań Główny
85 - Głogowska/Hetmańska n/ż
87 - Rynek Łazarski n/ż
89 - Park Wilsona n/ż
91 - Dworzec Zachodni
93 - Most Dworcowy n/ż
95 - Rondo Kaponiera
96 - Most Teatralny
97 - Poznańska
99 - Wielkopolska
101 - Armii Poznań
102 - Żniwna
103 - Pasieka
104 - Kmieca
106 - Przełajowa
107 - Wilczak
108 - Serbska
109 - Włodarska
110 - Lechicka/Naramowicka
111 - Naramowice n/ż
112 - Os. Łokietka
113 - Jasna Rola
115 - Błażeja
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911