BizNews

Hotel Poznań odmłodzony

Zakończył się kolejny etap modernizacji Hotelu Poznań. Wybudowany z tak zwanej wielkiej płyty został otwarty w 1978 roku. Od tamtego czasu płyta została przysłonięta bardziej nowoczesną fasadą, jednak we wnętrzu niewiele się do tej pory zmieniało. Do niedawna. Zakończył się własnie kolejny etap modernizacji, który kosztował blisko 2.000.000 złotych.

powyżej widzicie film właśnie z 1978 roku. Niestety bez dźwięku, ale widać na nim między innymi Hotel Poznań.

Wnętrza wymagały natychmiastowej zmiany. Ich wygląd i standard mocno ustępował innym hotelom, choćby tym w najbliższym sąsiedztwie. Podczas remontu odnowiono między innymi lobby, recepcję i część pokoi. Wybudowano także nowy podjazd.

Novotel Poznań Centrum zmienia się od jakiegoś czasu, aby stanowić pierwszy wybór gości biznesowych, jak i turystycznych, którzy poszukują lokalizacji w samym centrum miasta oferującej odpowiedni standard – podkreśla Loretta Neufeldt, dyrektor hotelu – nieuniknione w tym procesie są modernizacje oraz udoskonalenia techniczne i technologiczne.

Modernizacja hotelu została podzielona na etapy. W pierwszym z nich wykonane zostały prace w lobby i recepcji. W tym roku metamorfozę przeszła restauracja, część pokoi, korytarze, czy studio fitness.

           

Wybudowana została również nowa droga wzdłuż hotelu, która połączyła ulice Kościuszki z Królowej Jadwigi. Teraz właśnie tutaj znajduje się podjazd dla samochodów, taksówek i autokarów, a samo wejście dla gości hotelu zlokalizowane jest bliżej recepcji.

Spore zmiany zaszły także w kąciku, z którego mogą korzystać najmłodsi goście tego poznańskiego hotelu.

      

Wszystkie renowacje prowadzone w hotelu i jego otoczeniu wynikają z troski o naszych gości – dodaje Loretta Neufeldt – chcemy być jeszcze bliżej nich, oferować usługi i poziom komfortu, jakiego oczekują.

Poznań posiada 67 obiektów, które łącznie oferują 7.300 miejsc noclegowych. To daje naszemu miastu 4 miejsce wśród miast w Polsce. Większą ilość miejsc dla gości oferuje oczywiście Warszawa, a także Kraków i Wrocław. Remontowany własnie Hotel Poznań jest największym w mieście.

                                    

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz