POZnań

Żywność z całego świata na Targach Polagra Food

W tym roku Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD inaczej niż do tej pory rozpoczęły się w maju. A zobaczyć i smakować będzie można produkty żywnościowe z całego świata!

POLAGRA FOOD co roku przyciąga liczne grono zwiedzających kusząc doskonale znanymi markami produktów spożywczych, żywnością innowacyjną pod względem składu czy smaku, a także egzotycznymi smakami z całego świata.

Oprócz polskich przedsiębiorców nie zabraknie również producentów żywności, m.in. z Belgii, Białorusi, Chin, Francji, Hiszpanii, Holandii, Korei, Litwy, Macedonii, Niemiec, Sri Lanki, Szwajcarii, Ukrainy, Węgier czy Włoszech.

Na tegorocznej ekspozycji zaprezentują się między innymi polska branża mleczarska i przetwórstwa mięsnego, firmy przetwórstwa owocowo-warzywnego oraz produkujące słodycze, herbaty, napoje, przyprawy i produkty spożywcze eko, które mocno koncentrują swoje działania na pozyskaniu nowych odbiorców zza granicy, ale też intensywnie pracują nad ofertą dla rynku krajowego.

Dodatkowo, w specjalnej strefie, odbędzie się także spotkanie z belgijskimi producentami mięsa wieprzowego i wołowego. Natomiast wieprzowina będzie głównym bohaterem Forum Rzeźnictwa i Wędliniarstwa z warsztatami kulinarnymi prowadzonymi przez szefów kuchni poznańskich restauracji.

POLAGRA FOOD – 8-10 maja 2018.

Użyte w artykule zdjęcia: MTP / materialy prasowe,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz