Na widelcu POZnań

Zupełnie nowy Bar Caritas

Bar Caritas w nowej szacie  Foto: lepszyPOZNAN.pl/gsm

Bar Caritas w nowej szacie Foto: lepszyPOZNAN.pl/gsmPo dwutygodniowym remoncie na mapę kulinarnego Poznania wraca Bar Caritas. Znów będzie można smakować przepyszne naleśniki z różnymi nadzieniami.

Co się zmieniło? Wszystko! Jest nowa ciepła kolorystyka, nowiutka tablica informacyjna, nowa zastawa, nowe stoły, nowe krzesła, nowe panele na podłodze i na dodatek w karcie dań też pojawią się nowości. Nie od razu,ale sukcesywnie do dobrze znanych nam Caritasowych specjałów mają dołączyć kolejne. Jakie? To zostaje na razie owiane nutką tajemnicy.

Sam bar ma także swojego patrona – Św. Krystyna, który jest patronem kucharzy. Jego figurka będzie górowała nad salą – jest tam przygotowane specjalne miejsce dla niego. Na razie w oknie zaprasza neon z napisem “u Krystyna”.

Nikt nie kryje się za to z monitoringiem. Dla poprawy bezpieczeństwa w lokalu zamontowane są kamery, które widzą wszytko co dzieje się na terenie lokalu. Jeśli komuś przytrafi się jakiś przykry incydent na terenie “Caritasu” będzie można szybko znaleźć winowajcę.

Bar otwiera się o godzinie 8:00 w czwartek, ale do późnych godzin wieczornych trwały przygotowania do otwarcia. Odwiedziliśmy “Caritas” w środę na dzień przed otwarciem, zobaczcie co czeka na Was w nowych wnętrzach.

PS. Nowości już słychać przy kasie – kotlet “Krystyna”, sałatka szefowej na wagę, przepyszny żurek staropolski, kaszanka w zestawie dnia.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz