Aglomeracja DLA STUDENTA

ZOSTAŃ GWIAZDĄ SREBRNEGO EKRANU!

kuba klawiter panorama  Foto: freshnut

Każda kariera ma swój początek. Czasami pomocne bywa szczęście. Warto jednak mu pomóc, jeśli poważnie myśli się na przykład o dziennikarstwie telewizyjnym, zapisując się na warsztaty dziennikarstwa telewizyjnego.

kuba klawiter panorama Foto: freshnut

Warsztaty polegają na niekonwencjonalnym kształtowaniu świadomych zachowań przed kamerą i nabywanie praktycznych umiejętności z zakresu dziennikarstwa telewizyjnego. Projekt kierujemy do wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę o komunikacji wizualnej i stosowanych technikach w dziennikarstwie telewizyjnym, skutecznych zachowaniach przed kamerą, zarządzaniu informacją masową oraz modelowaniu wywiadów – mówi Anna Tyra, organizatorka zajęć – warsztaty opieramy na zasadzie „nauka przez rozrywkę”, oferując formę zabawy połączoną z praktycznym sprawdzeniem siebie, jako prezentera telewizyjnego w bezpośrednim kontakcie z osobą znaną z ekranu telewizyjnego – gościem specjalnym warsztatów.

Warsztaty skierowane są do osób odpowiedzialnych za komunikację w mediach i z mediami oraz osób dopiero się uczących, ale planujących rozpoczęcie kariery w mediach. Podczas kilkugodzinnych zajęć nie można nauczyć się wszystkiego, ale można spróbować swych sił. Można również podpatrzeć jak zachowują się osobowości telewizyjne przed kamerą.

Kuba KlawiterPodczas warsztatów zapewniony zostanie profesjonalny sprzęt telewizyjny i obecność zawodowego operatora. Warsztat poprowadzi Kuba Klawiter znany między innymi jako główny prowadzący reality show Big Brother. Kuba jest też specjalistą w dziedzinie mediów i produkcji radiowo-telewizyjnej.

Tematyka warsztatów: jak wyróżnić się z tłumu przy zachowaniu własnego wizerunku, techniki panowania nad mową ciała, kreatywność w dziennikarstwie telewizyjnym, czyli jak znaleźć wyjście z każdej sytuacji, odkrywanie i poszerzanie własnych możliwości twórczego działania, eksperymentowanie i przekraczanie schematów podczas wywiadów telewizyjnych, techniki panowania nad stresem w bezpośrednim kontakcie z kamerą

Warsztaty odbędą się w Poznaniu w sobotę 6 listopada. Zajęcia potrwają od 10:00 do 16:00.

Aby się zapisać kliknij TUTAJ bądź zadzwoń: 508 783 159

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz