Pobiedziska

Zlot fanów Zumby

Z Zumba Fitness po zdrowie - Zlot Fanów ZUMBY  Foto: mat. prasowe

Do samego zlotu fanów zumby w Pobiedziskach zostało jeszcze sporo czasu, bo odbędzie się on na początku lipca, ale przygotowania ruszyły już pełną parą. Klip promujący to wydarzenie kręcony był właśnie w tym mieście.

Klip jest tworzony na potrzeby wypromowania imprezy, jak i zaproszenie jak największej liczby gości do pięknych Pobiedzisk – wyjaśniają organizatorzy – impreza skierowana jest do wszystkich miłośników tańca i fitnessu, niezależnie od płci, wieku, wagi i wzrostu.

Gościem specjalnym zlotu będzie Steve Boedt, jeden z bardziej znanych na świecie prezenterów Zumba Fitness. Organizacją zajmuje się natomiast Joanna Wolniewicz, instruktorka zumby i finalistka programu Lider Animator.

Sam klip, do którego zdjęcia realizowane były w Pobiedziskach, reklamować będzie oczywiście samą imprezę, ale także miasto i jej mieszkańców. Zdjęcia kręcone były między innymi na rynku, dworcu PKP, plaży i na stadionie. Autorką jest Katarzyna Janaszek, a występowały mieszkanki Pobiedzisk.

Wydarzenie Z Zumba Fitness po zdrowie – Zlot Fanów ZUMBY odbędzie się  , która odbędzie w Pobiedziskach w sobotę 2 lipca.

Z Zumba Fitness po zdrowie - Zlot Fanów ZUMBY

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz