POZnań

Zintegrowane Centrum Komunikacyjne, a może nie?

zck  Foto: poznan.jakdojade.pl

Takiej gymyli, to chyba nasi dziadkowie i pradziadkowie nie pamiętają. W Poznaniu tym określeniem nazywa się po prostu bałagan. Tego, co dzieje się przed otwarciem centrum handlowego z przystawką dworcową, inaczej nazwać nie można.

Taka sytuacja…

O godzinie 15:00 na profilu MPK czytamy – Tramwaje linii 2, 6, 10, 12, 17, 18 i 23 nadal do odwołania NIE BĘDĄ zatrzymywać się na przystanku „Zintegrowane Centrum Komunikacyjne”. O 19:00 radosna informacja – Uwaga! ZTM uzyskało pozwolenie na użytkowanie nowej infrastruktury przystankowej przez inwestora Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego, w związku z tym 25 października 2013 r. (piątek) wprowadzone zostaną na stałe zmiany w komunikacji.

Ja przepraszam, ale na usta cisną się słowa klasyka – “Ja tu widzę niezły burdel!”. Kto za to odpowiada? Kto w ten sposób kpi sobie z mieszkańców tego miasta? Panowie i Panie bierzecie za to grube bejmy i weźcie się do roboty!

Minęła 19:00 na stronie poznan.jakdojade.pl nie znjdujemy ZCK. Autobus 71 jedzie nadal stara trasą.
zck Foto: poznan.jakdojade.pl

Na stronie ZTM i MPK tramwaje nadal zatrzymują się tylko na przystanku “Dworzec PKS”. Brak jakiejkolwiek informacje, że jutro coś się zmieni. Nie ma co, otwarcie pierwsza klasa 🙁

Aktualizacja 21:45

Na stronie poznan.jakdojade.pl pojawia się aktualizacja. Wygląda na to, że społecznicy odnieśli spory sukces, tramwaje zatrzymywać się będą na moście Dworcowym.

Zintegrowane Centrum Komunikacyjne Foto: poznan.jakdojade.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz