smaczneGO

Zbliża się Festiwal Smaków Food Trucków

I Festiwal Smaków Food Tracków  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

W ostatni weekend lipca rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Poznaniu. Na Torze Regatowym Malta pojawią się przysmaki z całego świata. W tym czasie odbędą się również zawody STIHL TIMBERSPORTS®. Zapowiada się weekend pełen emocji i smaku.

Jeśli tęskniliście za kulinarnymi podróżami i smakami z różnych stron świata, to nie martwcie się, nie będziecie musieli już dłużej czekać – Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Poznania.

Smakowite burgery, wenezuelskie arepy, tradycyjne ukraińskie pielmieni i holenderski kapsalon – to tylko niektóre z propozycji, które będą na Was czekać. Poszukiwaczom ostrych i wyrazistych smaków polecamy odwiedzić food trucka z kuchnią meksykańską. Znajdzie się tam między innymi: aromatyczne burrito, wypełnione dodatkami po brzegi taco oraz chrupiące nachos. Przedstawiciele kuchni gruzińskiej zaserwują uczestnikom kultowe przysmaki tego regionu: pierożki chinkali, chaczapuri, placek lobiani oraz szaszłyki. Pojawią się też słodkości: hiszpańskie pączki churros z gorącą nutellą, cukrem pudrem i cynamonem, lody tajskie oraz świeże owoce w czekoladzie.

Festiwal to doskonałe miejsce do spotkań z przyjaciółmi lub rodziną i spędzenia czasu w miłej atmosferze. Jak zawsze na gości czekać będzie strefa konsumpcyjna oraz strefa chill z leżaczkami i muzyką. Angażująca gra terenowa to idealna porcja zabawy i ruchu dla każdego. Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali nagrody: bony na dania z food trucków oraz festiwalowe gadżety. Przedstawiciele mobilnych restauracji zawalczą o tytuł Najsmaczniejszego Food Trucka. Każdy głos ma znaczenie, więc koniecznie przyjdź, skosztuj i zagłosuj na swojego faworyta!

Najważniejsze informacje:
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Kiedy?
29 i 30 lipca 2023

Gdzie?
Tor Regatowy Malta
ul. Wiankowa 3, Poznań

O której?
Sobota 12:00 – 20:00
Niedziela 11:00 – 20:00

Więcej na wydarzeniu na Facebooku:
facebook.com

Partnerzy:
STIHL
Browar Amber

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz