POZnań

Zbadaj się, baw się!

Medykalia 2014  Foto: Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Badania lekarskie w miłej atmosferze, za darmo i wspólna zabawa przy dobrej muzyce? Takie rzeczy tylko na Medykaliach, które organizują studenci poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Wspólnie z nimi zapraszamy na plac Wolności w najbliższą sobotę.

Będziemy mogli tu zmierzyć ciśnienie, poziom cukru czy skorzystać z prostych badań stomatologicznych. Będą tutaj również stoiska promujące zdrowy tryb życia, profilaktykę stomatologiczną, pro-sportowe oraz stoiska życiweniowe.  Odbywać się będą także pokazy ratownictwa medycznego.

Zapraszamy szczególnie całe rodziny oraz starszych mieszkańców Poznania – zachęca Jakub Jaszewski, student Uniwersytetu Medycznego – zaoferujemy wszystko co mogą nasi studenci zrobić dla mieszkańców.

Wszystko odbywać się będzie na placu Wolności, gdzie ustawiony będzie specjalny namiot. To właśnie w nim odbywać się będą niektóre badania, ale dużo będzie się działo również wokół niego.

Zwieńczeniem całego wydarzenia będzie silent disco z dobrą, hose’ową muzyką. Zabawa rozpocznie się o 21:00 i potrwa do 1:00.

Zapraszamy na Medykalia na plac Wolności przy fontannie w sobotę 4 czerwca od godziny 10:00 do 19:00.

Medykalia organizuje Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwerystetu Medycznego we współpracy ze wszystkimi zrzeszonymi na tej Uczelni organizacjami studenckimi, tj.: IFMSA, PTSML, ISPE, MF, ASRiMK.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz