Grunwald Jeżyce

Zamknięte ulice

uwaga roboty!Dziś i jutro samochody nie przejadą fragmentem ulicy Dmowskiego. Zamknięty będzie dla nich odcinek od Knapowskiego do Dalekiej.

Prowadzone będą w tym miejscu roboty kanalizacyjne i drogowe. Kierowcy będą zmuszeni do korzystania z objazdu, który poprowadzi ich przez ulice Daleką, Głogowską i Górki lub Górki, Głogowską i Krzywą.

Zamknięty fragment ulicy Dmowskiego Foto: google maps

Od dzisiaj rozpoczyna się remont zachodniej części skrzyżowania ulic Przybyszewskiego i Szamarzewskiego. Podczas prac zostanie wymieniona nawierzchnia jezdni,  powstanie również ścieżka rowerowa wzdłuż ulicy Przybyszewskiego od ulicy Bukowskiej do ulicy Szamarzewskiego. Zostanie także zamontowana sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniach ulic Przybyszewskiego – Szamarzewskiego i Przybyszewskiego – Bukowska.

Kierowcy muszą się jednak liczyć z zamknięciem prawego pasa ruchu na zachodniej jezdni na długości skrzyżowania z ulicą Szamarzewskiego. Nie będzie można wjechać i wyjechać z zachodniej części ulicy Szamarzewskiego w ulicę Przybyszewskiego. W miarę postępowanie prac będą wyłączane kolejne fragmenty lewego pasa jezdni wschodniej na odcinku od ulicy Bukowskiej do ulicy Szamarzewskiego.

W czasie prowadzonej inwestycji zorganizowane zostaną objazdy:
zamkniętego wlotu ulicy Szamarzewskiego – dla ruchu lokalnego – ulicami Przybyszewskiego, Dąbrowskiego, Szamotulską,
zamkniętego prawoskrętu z ulicy Przybyszewskiego w ulicę Szamarzewskiego po stronie zachodniej – ulicami Przybyszewskiego, Bukowską i Szamotulską.

skrzyzowanie przybyszewskiego szamarzewskiego Foto: google maps

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz