Aglomeracja

Zamknięte przejazdy kolejowe

Zamknięte przejazdy  Foto: Google Street View

Kolejne etapy prac przy modernizacji linii kolejowej między dworcami Poznań Główny, a Piłą wymuszają zamknięcia przejazdów kolejowych. Oznacza to utrudnienia dla kierowców.

Przejazdy te znajdują się na ulicach, którymi każdego dnia jeździ bardzo dużo samochodów. Na szczęście zamknięte one będą najczęściej późno wieczorem lub w nocy. Wyjątkiem będzie ulica Biskupińska, gdzie nie przejedziemy przez cały dzień.

Pierwszym zamkniętym z powodu prac będzie przejazd na ul. Golęcińskiej. Nastąpi to w środę 27 września o godzinie 24:00 i trwać będzie do 6:00. W tym czasie będziemy musieli korzystać z objazdu, który poprowadzi nas ulicami Lutycką i Podolańską.

Kolejnym zamkniętym przejazdem będzie ten na ul. Biskupiśkiej, który zostanie zamknięty w piątek 29 września. Będzie on nieprzejezdny dla samochodów od 10:00 do 19:00. W tym czasie jechać będziemy musieli objazdem ulicami Strzeszyńską, Lutycką i Koszalińską.

Początkowo planowano także zamknąć przejazd na ul. Lutyckiej, ale w tej chwili z tego zrezygnowano nie podając daty i godzin takiego zamknięcia.

Użyte w artykule zdjęcia: Google Street View

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz