BizNews

Zakupy z Biedronki przywiezie kurier w ciągu godziny

Zakupy przez internet  Foto: scx

Biedronka razem z Glovo wprowadzają zakupy online. Zakupy można zamawiać z bezpośrednią dostawą do domu w Poznaniu oraz 9 innych miastach. Płatności można dokonać przez aplikację, a klienci mogą wybierać spośród około 1.000 produktów.

Zamówione przez klientów produkty będą dostarczane przez kurierów Glovo w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego. Cena jednorazowej dostawy wynosi 9,99 zł. Nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy.

Wierzymy, że Glovo wykonuje usługę, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Proces realizacji zamówienia od chwili jego złożenia do momentu dostawy zajmie nie więcej niż godzinę, w zależności od pory dnia i lokalizacji, jednak w okresach większej liczby zamówień czas oczekiwania na dostawę może się nieznacznie wydłużyć. Zamówienia będą przyjmowane w godzinach od 10:00 do 22:30. Dostępność usługi będzie uzależniona od aktualnej dostępności dostawców w poszczególnych dzielnicach miast objętych zasięgiem funkcjonowania programu.

Aplikacja jest dostępna w sklepach internetowych:Google Play i Apple App Store

Aktualizacja 10 kwietnia

Jesteśmy Wam winni małe sprostowanie, które wyszło w Naszych testach. Nie całe miasto jest objęte dostawą. Niestety ani Biedronka, ani Glovo  nie zakomunikowały tego jasno. Jeśli w swojej  aplikacji nie widzicie opcji dostawy z Supermarketu, to oznacza, że nie będziecie mogli skorzystać z tej usługi.

Użyte w artykule zdjęcia: scx

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz