Aglomeracja

Zaginął Łukasz – pomóżcie!

Łukasz Krysa  Foto:

Trwają poszukiwania Łukasza Krysy, którego ostatni raz widziano w sobotę 17 października na Ratajach. Na informację o jego losie czeka rodzina, a także policjanci pomagający w poszukiwaniach.

Łukasz wyszedł z mieszkania na Os. Rusa 138/15 w Poznaniu w sobotę 17 października około godziny 8:00. Wtedy widziany był ostatni raz. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony ma 29 lat. Ma 176 cm wzrostu i jest atletycznej budowy ciała. Ma długie, proste i ciemne włosy i owalną twarz. Gdy wychodził z mieszkania był ubrany w czarną, skórzaną kurtkę, spodnie jeansowe, ciemny sweter oraz sportowe buty.

Zwracamy się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionego Łukasza Krysy, z prośbą o kontakt osobisty – apelują policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto, którzy prowadzą poszukiwania.

Informacje można przekazać osobiście na komisariacie  ulicy Polanka 24 lub telefonicznie dzwoniąc pod numerem 61 84 123 11 oraz 61 84 123 12.

Łukasz Krysa

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz