Centrum

Włamał się do samochodu i ukradł laptopa

Nie warto zostawiać w samochodzie, zwłaszcza na widoku, jakichkolwiek rzeczy. Nawet pusta torba może zainteresować złodzieja. Przekonał się o tym właściciel zaparkowanego w centrum Poznania samochodu. Z tym tylko, że torba nie była pusta.

Złodziej laptopa

Wszystko działo się na jednym z parkingów przy ul. Kościuszki w czwartek 19 stycznia około godziny 19:20. Wtedy właśnie złodziej włamał się do stojącego tutaj nissana i ukradł torbę z laptopem.

Mężczyznę, który może mieć związek z tym zdarzeniem zarejestrowała kamera zamontowana w pojeździe – informuje Patrycja Banaszak z poznańskiej Policji – osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania lub zdjęcia proszone są kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto.

Niestety jakość nagranie nie jest zbyt dobra. Nie widać dokładnie twarzy sprawcy, choć przez chwilę, co widać na filmie, odwraca się w stronę obiektywu kamery. Ma jednak dość charakterystyczną bluzę.

Szkieły czekaja na informacje dotyczące tej sprawy przy ul. Śniadeckich 27 (budynek po KP Targowy) lub pod całodobowym numerem telefonu 61 84 124 11/12 lub 997.

Zapewniamy anonimowość! – podkreśla Patrycja Banaszak.

Złodziej laptopa

Użyte w artykule zdjęcia: monitoring

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz