Wilda

Wiosenne parkingowe porządki na Wildzie

Reklamowe wraki  Foto: lepszyPOZNAN.pl / tab 10.1

O tym, że na terenie Wildy znalezienie wolnego miejsca do zaparkowania jest niekiedy niemożliwe wie chyba każdy kierujący. Wąskie uliczki starej zabudowy tego rejonu zastawione są pojazdami. Jednak nie wszystkie zaparkowane samochody są używane. Bywa i tak, że na krótkim odcinku drogi znajduje się aż 5 wraków.

Reklamowe wraki Foto: lepszyPOZNAN.pl / tab 10.1Straż Miejska Miasta rozpoczyna działania zmierzające do uwalniania miejsc parkingowych z terenu Wildy. Jutro rano zabrane lawetami zostaną będą 4 wraki z ul. Chwiałkowskiego i 1 z Fabrycznej – informuje Przemysław Piwecki, rzecznik Straży.

Porządków ma Wildzie ma być więcej. Zarząd Dróg Miejskich przygotowuje już kolejne zlecenia z terenu dzielnicy a straż miejska apeluje do mieszkańców o wskazanie wraków zajmujących miejsca parkingowe.

Wystarczy zadzwonić do Straży Miejskiej pod nr tel. 61 878 50 31 lub przesłać informację pocztą elektroniczną na adres wilda@wschod.smmp.pl – każde zgłoszenie zostanie sprawdzone, zapewniają strażnicy.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz