Aglomeracja BizNews

Wielkopolski e-bazarek

truskawki  Foto: Hironobu Fukuman

Wielkopolski e-bazarek rozpoczął działać kilka dni temu. Swoje produkty mogą tutaj bezpłatnie oferować producenci żywności z naszego województwa, a my możemy kupować je bezpośrednio od nich.

W tej chwili do wyboru mamy jeszcze niewiele propozycji producentów. Wśród kategorii e-bazarku są między innymi warzywa i owoce, oleje i oliwy, miód i produkty pszczele, przetwory owocowo-warzywne, kwiaty i materiał szkółkarski, nabiał, ryby, mięso i wędliny czy pieczywo.

Celem Wielkopolskiego e-bazarku jest umożliwienie bezpłatnego wystawienia ogłoszenia o sprzedaży i promocji produktów oferowanych głównie przez wielkopolskich producentów, rolników oraz przedsiębiorców rolnych – informuje Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Wystawcami wielkopolskiego e-bazarku mogą być rolnicy z naszego województwa, producenci rolni, producenci i przetwórcy regionalnej i ekologicznej żywności, ale także koła gospodyń wiejskich, twórcy  rękodzielnictwa ludowego. Korzystanie z tej platformy jest dobrowolne i bezpłatne.

Za pośrednictwem  Wielkopolskiego e-bazarku umożliwia się Wystawcom promowanie ich produktów, natomiast konsumentom dotarcie do informacji o nich i ich bezpośrednie nabycie od producenta – wyjaśnia Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

By przejść do wielkopolskiego e-bazarku chcąc sprawdzić aktualną ofertę, bądź zaoferować swoje produkty kliknij tutaj.

Wielkopolski e-bazarek Foto:
Użyte w artykule zdjęcia: Hironobu Fukuman,

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz