Jeżyce POZnań

Weekendowa zmiana trasy 164 na Jeżycach

Autobus 164 - kierunek Kacza  Foto: ZTM

W związku z planowanymi pracami w tunelu (pod linią kolejową) na ulicy Kościelnej, przez 16 weekendów – począwszy od 18-19 kwietnia – zmienionymi trasami będą kursować autobusy linii 164 oraz nocnych 236 i 246. W dni robocze ulica Kościelna będzie przejezdna.

Zmiany będą obowiązywały od godziny 6:00 sobotę (18 kwietnia) do godz. 22:00 w niedzielę (19 kwietnia). Autobusy będą w tym czasie korzystały z trasy objazdowej wytyczonej aleją Wielkopolską i ulicami Pułaskiego i Dąbrowskiego.

Linia nr 164: PUSZKINA – … – Nad Wierzbakiem – Wielkopolska – Pułaskiego – Dąbrowskiego – Kraszewskiego – … – KACZA

Linie nocne 236 i 246: POZNAŃ GŁÓWNY – Dworcowa – Roosevelta – Pułaskiego – Wielkopolska – Nad Wierzbakiem – … – Literacka – … – Nad Wierzbakiem – Wielkopolska – Pułaskiego – Roosevelta – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY

Autobusy zatrzymywać się będą na wszystkich przystankach na trasie objazdu. Trasa w rejonie przystanku Nad Wierzbakiem przebiegać będzie analogicznie jak dla linii nr 160. Na wysokości przystanku tramwajowego Most Teatralny na ul. Dąbrowskiego (w kierunku rynku Jeżyckiego) zlokalizowany zostanie przystanek tymczasowy.

Użyte w artykule zdjęcia: ZTM

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz