Sport

Waterpolo: walka o Final Four z KSZO

Box Logistics Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

W najbliższą sobotę o godzinie 16:00 poznaniacy podejmą u siebie zawodników z Ostrowca Świętokrzyskiego w meczu eliminacyjnym do Final Four Pucharu Polski w piłce wodnej.

Drużyna z Poznania podejmowała już KSZO w grudniu, kiedy to dwumecz w ramach Ekstraklasy zakończył się podziałem punktów. Tamte spotkania pokazały, że w nadchodzącym meczu trudno wskazać faworyta. Tym razem o awansie do turnieju finałowego Pucharu Polski zadecyduje jedno spotkanie, które z pewnością dostarczy kibicom dużo emocji. Przykładu starszym kolegom dostarczyli zawodnicy drużyny Box Logistics Waterpolo Poznań do lat 23, którzy w rozgrywanym dwa tygodnie temu turnieju finałowym Pucharu Polski Młodzieżowca zdobyli brązowy medal. Czy seniorzy pójdą ich śladem i zdobędą awans do Final Four? Przekonamy się już w sobotę o 16 w basenach Term Maltańskich.

Spotkanie eliminacyjne do Final Four Pucharu Polski w piłce wodnej:
Box Logistics Waterpolo Poznań – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski sobota 25.01.2020, godz. 16:00, Termy Maltańskie. Wstęp na trybuny bezpłatny.

Udział Box Logistics Waterpolo Poznań w rozgrywkach jest możliwy dzięki stałej pomocy Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania w ramach wsparcia dla drużyn zespołowych seniorów, sponsorowi tytularnemu – firmie Box Logistics – oraz współpracy partnerów: sponsora technicznego – firmy VITEX, Fabryka Formy Green Point, Rais-Tools, TJT Marketing, a także patronów medialnych – Radio Poznań i lepszyPOZNAN.pl

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz