Sport

Waterpolo: Gramy z Legią!

DSW Waterpolo Poznań - Pirana SC Topolčany 15:6 - Poznań 02.03.2014 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

DSW Waterpolo Poznań - Pirana SC Topolčany 15:6 - Poznań 02.03.2014 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterW najbliższy weekend, 26 i 27 kwietnia DSW Waterpolo Poznań zmierzy się po raz drugi w tym sezonie z UKPW Legią Warszawa. W 7 kolejce Mistrzostw Polski na basenie poznańskich Term Maltańskich odbędą się dwa spotkania. Sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 17:30, natomiast niedzielny rewanż o godzinie 12:30.

Po zamieszaniu na grudniowych meczach w Warszawie, jesteśmy bardzo zmotywowani, aby na własnym basenie wygrać fair play oba spotkania z Legią Warszawa. Od miesiąca bardzo intensywnie trenujemy, wystąpimy w pełnym składzie i mamy nadzieję, że nasze wysiłki przełożą się na kolejne dwa zwycięstw i utrzymanie pozycji wicelidera tabeli. – mówi Tomasz Różycki z DSW Waterpolo Poznań.

Serdecznie zapraszamy na trybuny Term Maltańskich wszystkich kibiców z Poznania i okolic. Obiecujemy ogromne sportowe emocje. Liczymy na dużą frekwencję oraz gorący doping całych rodzin. Dla wszystkich osób, które zdecydują się spędzić z nami najbliższy weekend, mamy dodatkowe pozasportowe niespodzianki, przygotowane wspólnie z patronem dwumeczu – centrum sportowo-rekreacyjnym Malta Ski – dodają organizatorzy

Natomiast po meczu wszystkie obecne na trybunach Term Maltańskich osoby zostaną zaproszone na piknik piłki wodnej, który rozpocznie się na terenie Malta Ski o godzinie 14:00. Oprócz spotkania z poznańskimi waterpolistami z sekcji seniorów i juniorów, organizatorzy zapowiadają animacje i konkursy dotyczące piłki wodnej oraz działalności klubu, jak również doskonałą gastronomię ze specjalnymi zniżkami dla uczestników imprezy.

Nasz klub powstał, aby przywrócić w Poznaniu zapomniane przed- i powojenne tradycje piłki wodnej. Na niedzielnym pikniku chcemy przybliżyć Poznaniakom naszą niezwykle barwną i bardzo popularną w całej Europie dyscyplinę oraz zachęcić dzieci i młodzież do zapisywania się do naszej sekcji juniorskiej. O waterpolo będzie można porozmawiać zarówno z najbardziej doświadczonymi i utytułowanymi graczami, jak i z naszymi juniorami, którzy od kilku miesięcy pod opieką trenera Miszy Yazerskiego ostro przygotowują się do kolejnego sezon. Ich postępy można obserwować na basenie Term Maltańskich w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 18:00-19:15.

Malta Waterpolo Cup 2014 - DSW Waterpolo Poznań - Half Moon Foto: lepszyPOZNAN.pl/  Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz