K U L T U R A

Umówmy się na Gołębiej – Good summer vibes – zdjęcia

Towarzystwo Przyjaciół Szkoły Baletowej - Emilia Bartoszewicz  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

W ramach projektu “Umówmy się na Gołębiej” mieliśmy okazję wysłuchać soulowe i chillowe brzmienia w wykonaniu Emilii Bartoszewicz & Band. Koncert odbył się na dziedzińcu Ogólnopolskiej Szkoły Baletowej w Poznaniu.


Ciepły wokal, egzotyczny cajon, dobry bas i niezastąpione klawisze sprawiły, że na chwilę koncertu przenieśliśmy się w zupełnie inne miejsce.

To była muzyka dobrze dobrana do wakacyjnych wibracji i luzu. Emilia Bartoszewicz & Band to młoda poznańska wokalistka wraz z towarzyszeniem kontrabasu, pianina i perkusji. Zaprezentowali repertuar pełen nostalgii, zatrzymania, wsłuchania się w powolne miłe duszy dźwięki.

Na scenie wystąpili: Emilia Bartoszewicz, Filip Chojnacki, Szymon Wieczorkiewicz i Dawid Warmiński, absolwenci Akademii Muzycznej

„Umówmy się na Gołębiej” to muzyczna i teatralna rozrywka, która nie tylko bawi ale też edukuje! To także pokazy filmowe, taneczne milongi i wystawy. Towarzystwo Przyjaciół Szkoły Baletowej zaprasza na wydarzenia adresowane dla rodzin, seniorów i turystów.
Dziedziniec Szkoły Baletowej jest przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami z szerokim wjazdem i nieograniczonym dostępem do widowni

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak, Kasia Lonowska

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz