Aglomeracja

Trollują Smoleńsk?

Plakat - Smoleńsk (fragment)  Foto: Kino Świat

Na dzisiejszy wieczorny seans filmu Smoleńsk w jednym z poznańskich kin jest już kilkadziesiąt rezerwacji. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie napis, w który układa się część zarezerwowanych miejsc.

Wiele osób wybrało sobie miejsca w pierwszych rzędach, bo wiadomo, że wtedy można dostrzec szczegóły, których z dalszych miejsc nie widać. Gdy jednak dokładniej się przyjrzymy zarezerwowanym miejscom, dostrzeżemy, że układają się one w napis… “ZAMACH”.

Wygląda to na zwykły żart, choć o zasięgu ogólnopolskim, ponieważ z innych miast też dochodzą informacje o takich rezerwacjach.

Film Smoleńsk budzi skrajne opinie, i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na te opinie nakładają się wieści ze szkół, że dzieci obowiązkowo muszą zobaczyć ten film, ponieważ będzie przerabiany na języku polskim i historii. Być może jest to tylko próba wywołania reklamy wiralowej i spowodowanie zainteresowania kontrowersyjną produkcją. filmem. Ciekawe, czy tak zarezerwowane miejsca zostaną puste podczas seansów?

Tak wygląda podgląd rezerwacji miejsc na film Smoleńsk w jednym z poznańskich kin. Zrzut ekranu zrobiliśmy dzisiaj.

Rezerwacje na film Smoleńsk

Użyte w artykule zdjęcia: screenschot / lepszyPOZNAN.pl,

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz


  • Zamach sramach…
    Samoloty czasem spadają i już…
    Poziom debilizmu jaki mnie otacza jest porażający…

  • Tak nie powinno być żeby nauczyciele zadawali wogole jakies przymusowe oglądanie filmów. Nie każdego na to stać i nie każdy uczeń ma na to czas. Dlatego wal się penisie z Marcinka