K U L T U R A

Trendwatcher powie co jest najmodniejsze na świecie!

Lotnisko w Mediolanie  Foto: Michał Mazur / trendnomad.com

Michał Mazur – bloger, dziennikarz i trendwatcher w poszukiwaniu najnowszych trendów w dizajnie i nowych technologiach zwiedził – i zwiedza nadal – cały świat: od Eindhoven, przez Dubaj i Abu Zabi, po Tokio. Swoimi odkryciami i obserwacjami odnośnie ich wpływu na współczesną rzeczywistość biznesową podzieli podczas spotkania w Concordia Design.

Michał Mazur

To, co jest nowinką na jednym rynku, może być już standardem na innym. Japończycy są już przyzwyczajeni do rozmów z robotami, Amerykanie zamawiają zakupy w internetowym sklepie spożywczym i online’owej restauracji przy użyciu komend głosowych, a mieszkańcy Masdaru korzystają z autonomicznych samochodów – mówi Michał Mazur

Dziennikarz, podróżnik i bloger podzieli się swoimi obserwacjami odnośnie tendencji w designie i elektronice konsumenckiej, które są nowościami w skali globalnej i mogą wpłynąć na działanie biznesu w wielu krajach.

Sam siebie Mazur określa „współczesnym nomadą” – sporą część życia spędza na podróżach po najważniejszych światowych festiwalach, konferencjach i targach poświęconych designowi i nowym technologiom, które później opisuje na blogu TrendNomad.com. Jego artykuły, spostrzeżenia i filmy – jak sam mówi – „są poświęcone wyłącznie projektom, ludziom i ideom, które osobiście poznaje podczas trendwatcherskich podróży”.

Od Eindhoven po Tokio. Nowości z festiwalów designu i nowych technologii, wykład Michała Mazura – w ramach cyklu Design Open – 16 listopada 2016, godz. 17:30.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy poprzez wypełnienie formularza na stronie: http://www.concordiadesign.pl/.

Użyte w artykule zdjęcia: Michał Mazur / trendnomad.com, trendnomad.com, Michał Mazur

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz