POZnań

Taniej w Termach Maltańskich?

Otwarcie Term Maltańskich - 16.10.2011 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Otwarcie Term Maltańskich - 16.10.2011 r. Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterProstszy cennik, niższe ceny, precyzyjne oznaczenie stref kompleksu, a także ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. Wszystko związane jest z wprowadzeniem nowego cennika zimowego w Termach Maltańskich. Niestety rabat dotyczy tylko pobytów całodniowych w strefie Aquaparku oraz posiadaczy Karty Rodziny Dużej dalej to niestety podwyżki.

Zmiany zostaną wprowadzone w najbliższą środę, 15 stycznia. Cennik zimowy będzie obowiązywał do 30 kwietnia. Docelowo mają funkcjonować dwa cenniki – zimowy od 1 października do 30 kwietnia i letni od 1 maja do 30 września. Zmiany mają na celu wprowadzenie jasnych zasad korzystania z kompleksu oraz ujednolicenie cen. Każda ze stref znajdujących się w kompleksie zostanie oznaczona kolorem. Przy wejściu klienci zostaną wyposażeni w opaskę w kolorze odpowiadającym strefie, z której chcą skorzystać. – mówi Łukasz Kubiak z działu prasowego Term.

Jednym z elementów nowej strategii Term jest skierowanie uwagi na niepełnosprawnych. Nowy cennik gwarantuje osobom niepełnosprawnym dłuższy pobyt w kompleksie, przy zachowaniu dotychczasowej ceny, a ich opiekunom wejście za darmo. Osoby niepełnosprawne nadal będą mogły korzystać z biletu ulgowego. Należy dodać, że Termy są przygotowane na wizyty osób niepełnosprawnych, mogą korzystać z przystosowanych szatni, wind oraz specjalnych wózków.

Na zmianach zyskają posiadacze Kart Rodziny Dużej. Ceny biletów całodzienne uległy zmniejszeniu aż o 15 %. Dla pozostałych osób ceny biletów całodziennych zostały obniżone o 10%, zarówno w dni powszednie jak i w weekendy. Dalej to niestety podwyżki, klienci korzystający wyłącznie z basenów sportowych za przekroczony czas przebywania na basenie będą musieli zapłacić 50 groszy za każdą minutę. Dotychczas dopłata w tej strefie wynosiła 30 gorszy. Jak podaje Łukasz Kubiak – klienci korzystający ze strefy basenów sportowych, są najbardziej zdyscyplinowaną grupą naszych klientów. Wiedzą dokładnie na jak długo przychodzą. Dla nas zmiana jest ujednoliceniem taryfy, tak, żeby nikt się nie zastanawiał ile kosztuje pobyt w każdej ze stref. Ceny karnetu godzinnego zdrożeją o dwa złote, a dwugodzinnego o trzy złote i będzie wynosić odpowiednio 12 zł i 18 zł.

Ceny za godzinę i dwie godziny spędzone w strefie Aquaparku będą droższe o złotówkę w stosunku z obecnym cennikiem i wyniosą odpowiednio 20 zł i 30 zł. Zdrożeje też dodatkowa minuta do 50 groszy. Klienci Strefy Saun nie zobaczą ani podwyżki, ani rabatu.

Zostanie również poszerzona oferta dodatkowych aktywności. Na basenie sportowym zostanie otwarta wieża do skoków. Do Aquaparku wracają animacje dla dzieci oraz zajęcia Aqua Fitness. Będą one odbywać się w dni powszednie, w weekendy i są wliczone w cenę biletu. W strefie Aquapark najbardziej popularne atrakcje będą rozpoczynać się z mniejszym odstępem czasu niż do tej pory. Dzięki temu zabiegowi, większa liczba ludzi będzie mogła skorzystać ze swoich ulubionych aktywności.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz