Oborniki

Szedł z wuchtą narkotyków, teraz będzie siedzieć

Szedł z wuchtą narkotyków, teraz będzie siedzieć  Foto: KWP

U młodego mężczyzny podczas legitymowania na jednej z ulic w Obornikach szkieły znalazły wuchtę różnych narkotyków i tajemniczych tabletek.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Oborniccy policjanci w czasie patrolu rejonu służbowego przystąpili do legitymowania 33-letniego mężczyzny – wyjaśnia Paweł Witzberg z wielkopolskiej Policji – w toku prowadzonych czynności funkcjonariusze wykryli przy nim torby foliowe z zawartością 472,21 grama netto białego proszku oraz suszu roślinnego o wadze 10,17 grama netto.

Dodatkowo znaleziono przy nim również ponad 150 tabletek. Te muszą jednak zostać jeszcze przebadane w laboratorium. Wiadomo już natomiast, że narkotyki które miał przy sobie mężczyzna to amfetamina i marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – dodaje Paweł Witzberg – usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji narkotycznych, do którego się przyznał.

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych podejrzanemu grozi teraz kara od roku do lat 10 więzienia.

Szedł z wuchtą narkotyków, teraz będzie siedzieć

Użyte w artykule zdjęcia: KWP

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz