Jest strzelanina w szkole przy ulicy Newtona! – zaalarmowali nas zaniepokojeni czytelnicy. Spokojnie, to tylko ćwiczenia.
Czytelnicy powiadomili nas o strzałach, czy nawet strzelaninie w gimnazjum numer 57 mieszczącym się przy ulicy Newtona. Potwierdziliśmy, że nie ma na szczęście powodu do obaw.
Trwają tutaj ćwiczenia Policji i innych służb na wypadek ataku terrorystycznego – uspokoił nas Andrzej Borowiak z poznańskiej Policji.
Na miejscu są różne oddziały Policji, ale także Straż Pożarna i inne służby, które w sytuacji zagrożenia muszą ze sobą sprawnie współpracować.





![Park Moniuszki 1926 [IKC NAC] Foto: NAC / IKC - domena publiczna Park Moniuszki 1926 [IKC NAC] Foto: NAC / IKC - domena publiczna](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2021/06/7KL1iO-313x168.jpg)









![Park Moniuszki 1926 [IKC NAC] Foto: NAC / IKC - domena publiczna Park Moniuszki 1926 [IKC NAC] Foto: NAC / IKC - domena publiczna](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2021/06/7KL1iO-300x200.jpg)
Dodaj komentarz