K U L T U R A

Sobotnie Męskie Granie

Męskie Granie 2013 (BRODKA) - Poznań 10.08.2013 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Męskie Granie 2013 (BRODKA) - Poznań 10.08.2013 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterKoncerty w ramach trasy Męskie Granie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Na scenie zagrają Artur Rojek, Brodka, Dawid Podsiadło, Jamal, Luxtorpeda, Öszibarack, Tomasz Stańko, Marcin Masecki i Macio Moretti oraz zwycięzca Nowego Męskiego Grania – AKX. Poznański koncert rozpocznie się w Starej Gazowni w sobotę o 17:00.

Męskie Granie to projekt, który nieustannie się zmienia i zaskakuje nowymi elementami, podczas poznańskiego koncertu artyści po raz kolejny będą odważnie przekraczać muzyczne granice i eksperymentować ze stylami i formami ekspresji – informują organizatorzy.

Niektórzy z wykonawców, których zobaczymy w Poznaniu ma się też zmierzyć z niezwykłym zadaniem, jakim będzie nowa interpretacja utworu, który wywarł największy wpływ na jego twórczość.

Męskie Granie 2013 (Pink Freud) - Poznań 10.08.2013 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Na zakończenie koncertu przed poznańską publicznością wystąpi Męskie Granie Orkiestra, a więc zespół utworzony specjalnie na tegoroczną trasę koncertową, w którego skład wchodzi dziesięciu doskonałych muzyków. Ta supergrupa wymyka się wszelkim schematom, stanowiąc synergię osobowości, talentu i wrażliwości jej członków – przekonują organizatorzy. W Poznaniu Męskie Granie Orkiestra wspierać będą Natalia Grosiak, Robert Litza Friedrich oraz Skubas.

Męskie Granie rozpocznie się w Starej Gazowni w sobotę 19 lipca o godzinie 17:00. Bramki do sektorów zostaną otwarte od godziny 16:30.

Męskie Granie 2013 (Kim Nowak) - Poznań 10.08.2013 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz