K U L T U R A

Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania

Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania  Foto: Teatr Capitol

Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania Foto: Teatr CapitolZapraszamy na kolejny spektakl warszawskiego Teatru Capitol, który będziemy mogli zobaczyć w Poznaniu. Tym razem jest to przedstawienie Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania, w którym występują Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Anna Oberc oraz Jakub Przebindowski.

Spektakl ten to przezabawna komedia na czterech aktorów, w której sceny przeplatane są piosenkami i żywą interakcją z widzami.

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania, którą wyreżyserował Krzysztof Jasiński, z muzyką Jakuba Przebindowskiego opowiadają o “kochaniu” w sposób niezwykle dowcipny i pikantny z lekkim przymrużeniem oka, a jednocześnie świadomością jak wielką wagę przywiązuje się do tej sfery życia.

Brawurowe aktorstwo, frywolne teksty i zabawne piosenki bawią widzów bez względu na płeć czy doświadczenie w tych sprawach!

Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania Foto: Teatr Capitol

Przedstawienie Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania zostanie zaprezentowane w Kino Teatrze Apollo w czwartek (13.06) o godzinie 21:00. Zostały już dosłownie ostatnie bilety, ale mamy też dla Was podwójne zaproszenia! Będzie można je zdobyć na naszym profilu na fb, który znajdziecie klikając tutaj.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz