Aglomeracja Ławica

Samolotem do Albanii, od 119 zł!

Lotnisko Ławica  - samolot Wizzair wypychany ze stanowiska  Foto: lepszyPOZNAN.pl /Piotr Rychter

Wizz Air ogłosił dodanie dwóch nowych tras z Polski do Tirany w Albanii. Nowe połączenia z Gdańska i Poznania będą obsługiwane dwa razy w tygodniu (Gdańsk: czwartek i niedziela oraz Poznań: wtorek i sobota). Bilety na nowe trasy zaczynają się od 119 zł i są już dostępne już w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji.

Albania jako jeden z krajów bałkańskich jest coraz częściej wybieranym przez entuzjastów podróży kierunkiem, ze względu na połączenie krajobrazów: morskiego i górskiego, a także bogatę ofertę kulinarną i…znakomitą albańską kawę. Tirana, stolica Albanii, to piękne i urokliwe miasto, w którym kosmopolityczny i małomiasteczkowy klimat spotyka się z gorącym życiem nocnym. Od plaż nad Morzem Adriatyckim dzieli Tiranę mniej niż godzina drogi samochodem.

Wizz Air rozpoczął działalność w Polsce w maju 2004 roku. Od tego czasu linia lotnicza przewiozła prawie 63,7 mln pasażerów. Dzięki dzisiejszemu ogłoszeniu Wizz Air oferuje na polskim rynku siatką ponad 190 tras obsługiwanych przez najnowocześniejszą flotę samolotów na 11 lotniskach w kraju.
kołowanie samolotu wizzair Foto: lepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl /Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz