Stare Miasto

Samochody jak pisanki

Dzisiaj na poznańskim Starym Rynku rozpoczął się w tradycyjny Jarmark Wielkanocny. Jak co roku, obok świątecznego kiermaszu organizowane są również działania artystyczne. Tym razem jednak, oprócz zwyczajowego malowania pisanek, najmłodsi uczestnicy imprezy będą mieli okazję pomalować także samochody!

Młodzi artyści dostaną do pomalowania dwa samochody. W kolorowe pisanki zamienią się Nissan Quashquai oraz Suzuki Jimny. Dzieci dostaną na Starym Rynku specjalne pędzle i farby. W przeciągu kilku dni trwania Jarmarku oba japońskie auta staną się więc jednymi z największych i z pewnością najbardziej mobilnych pisanek wielkanocnych w Polsce!

Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Jarmark Wielkanocny w godzinach od 10:00 do 18:00. Wielkie malowanie świąteczno-motoryzacyjne zaplanowano na piątek, sobotę oraz niedzielę. Cała impreza potrwa natomiast do poniedziałku 18 kwietnia.

Sponsorem głównym Jarmarku Wielkanocnego jest Auto Club – autoryzowany dealer samochodów marek Nissan i Suzuki z Poznania.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz