Łazarz

Samochód zatrzymał remont chodnika

Samochód utrudnia remont chodnika  Foto: lazarz.pl / Janusz Ludwiczak

Samochód utrudnia remont chodnika Foto: lazarz.pl / Janusz LudwiczakPrace przy remoncie chodnika na ulicy Sczanieckiej przebiegały zgodnie z planem, ale do czasu. Sprawne dokończenie remontu zagrożone jest przez zaparkowany samochód. Ponieważ jego właściciel go nie przestawił, kostka została ułożona tylko wokół pojazdu.

Mariusz, czytelnik portalu lazarz.pl poinformował, że widoczny na zdjęciach mercedes stoi w tym miejscu od co najmniej… 2 lat! To właśnie ten samochód utrudnia w tej chwili planowe wykonanie remontu chodnika. O blokującym prace pojeździe wie Straż Miejska.

Usuwanie takich pojazdów określa wyraźnie Prawo o Ruchu Drogowymwyjaśnia Przemysław Piwecki ze Straży Miejskiej – samochód ten jest prawidłowo oznakowany, dotarliśmy do właściciela pojazdu, który napompował jedno z kół, ale obecnie nie odbiera naszych telefonów.

Remont chodników prowadzony jest po obu stronach ulicy Sczanieckiej na odcinku od Jarochowskiego do Bogusławskiego oraz z jednej strony pomiędzy ulicami Bogusławskiego i Kasprzaka. Koszt całej inwestycji to 99.415,91 zł. Środki te pochodzą z budżetu Rady Osiedla Św. Łazarz.

Prace budowlane powinny zakończyć się do 8 listopada.

Najświeższe informacje z Łazarza znajdziesz zawsze na portalu lazarz.pl.

Samochód utrudnia remont chodnika Foto: lazarz.pl / Janusz Ludwiczak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz