Dzisiaj w samo południe, przy lekkim mrozie rowerzyści postanowili wspólnie powitać wiosnę. Rowerowe powitanie wiosny, organizowane przez Sekcję Rowerzystów Miejskich, rozpoczęło się przy pomniku Starego Marycha.
W programie imprezy m.in. wspólny przejazd ulicami Poznania i topienie nietypowej marzanny. Jak co roku, marzanna symbolizuje wybrany problem ruchu rowerowego w Poznaniu. Przejazd kończy się na moście Biskupa Jordana, gdzie marzanna zostanie utopiona.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)






















Dodaj komentarz