Blisko 900 zawodników i zawodniczek judo z całej Polski zmierzyło się na macie podczas X Wielkopolskiego Międzynarodowego Turnieju Judo. Zawody odbywały się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Suchym Lesie.
Na 6 matach zmierzyli się judocy z roczników 1996 – 2002, a najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani medalami oraz pamiątkowymi dyplomami.
Wśród medalistów znaleźli się sportowcy PKS Olimpia, którzy wywalczyli 1 złoty oraz 2 brązowe medale. Złoto zdobyła Anna Walkowiak (Kat. Junior Młodszy), a brąz Radosław Kasprzyk (81 kg) oraz Weronika Nędzyk (Kat. Dzieci).


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)





















Dodaj komentarz