BizNews

Remonty na MTP

Remonty na MTP  Foto: MTP

Remonty na MTP Foto: MTPWakacje to wydałoby się martwy sezon na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Czas, gdy nie ma imprez targowych, wykorzystywany jest jednak między innymi na remonty.

W tej chwili trwa między innymi remont nawierzchni od strony ul. Śniadeckich, który ma się zakończyć pod koniec sierpnia. Nawierzchnia będzie wymieniona także między pawilonami 5A,  6A, 8 oraz 8a i 13.

Wyremontowane zostaną również elewacje niektórych hal. Szczególnie efektownie będzie się prezentował pawilon 12, którego zakres prac obejmuje również renowację portyku wejściowego wraz z iluminacją świetlną wejścia. Remont obejmuje również zewnętrzne schody pawilonów 11 i 12.

Jeszcze w lipcu rozpocznie się modernizacja pawilonu 5, w którym zostanie rozbudowana antresola od strony pawilonu 5a – wyjaśniają przedstawiciele MTP.

Rozpoczął się też remont sal konferencyjnych w pawilonie 14. Przez całe wakacje, dbając o komfort naszych gości, będziemy montować zewnętrzne pylony i tablice informacyjne – dodają pracownicy MTP.

Remonty na MTP Foto: MTP

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz