POZnań

Rasistowski napad w bimbie!

Rasistowski napad w bimbie!  Foto: monitoring MPK

Młody mężczyzna napadł i znieważył obywatela Wielkiej Brytanii pochodzącego z Iraku. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu bimby, w której wszystko się wydarzyło.

Mężczyzna  w tramwaju linii nr 7 miał dopuścić się znieważenia na tle narodowościowym oraz naruszenia nietykalności osobistej obywatela Wielkiej Brytanii, pochodzenia irackiego – wyjaśnia Maciej Święcichowski z poznańskiej Policji.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w bimbie numer 7 w środę 26 kwietnia około godziny 22:30. Napastnik wyszedł z tramwaju na przystanku przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej.

Mężczyzna, który miał się dopuścić napaści ma około 30 lat, 180 cm wzrostu, bardzo krótko obcięte włosy, jest niemal łysy. Nie miał również zarostu na twarzy. Ubrany wtedy w bluzę z kapturem, ciemną kurtkę, sportowe buty i ciemne spodnie.

Osoby, które rozpoznają wizerunek podejrzewanego o napaść, prosimy o kontakt z policjantami z komisariatu na Grunwaldzie pod numerem telefonu 618412177 czynnym w godz. 7.30-15.30 lub 618412111 i 997 czynnymi całą dobę – apeluje Maciej Święcichowski

Rasistowski napad w bimbie!

Użyte w artykule zdjęcia: monitoring MPK

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz