Aglomeracja

Prawie jak w raju

25_01_11_FAKT  Foto:

25_01_11_FAKT

Czym jest raj nie trzeba przypominać czytelnikom „Faktu”. My to wiemy i bez przypominania. Eden to takie eldorado, w którym nas nie ma. A gdzie nas nie ma? A choćby na wyspie Zanzibar, bo tam właśnie idylli doświadczała Beata Kozidrak.

Taki malutki punkcik przy/w Środkowej Afryce, a ile budzi emocji! Być w raju i powrócić, to marzenie każdego śmiertelnika. Bo przecież zwykli zjadacze chleba powszedniego do raju – przynajmniej w naszej konstelacji kulturowej – trafią jednorazowo. Bez możliwości powrotnego czarteru.

Beata Bajm Kozidrak nie tylko wróciła, ale jeszcze przy okazji strzeliła kilka fotek w boskiej scenerii. Znaczy: był i fotograf. „Gwiazda Bajmu spędziła aż 10 dni w raju na ziemi!” – piszą redaktorzy. „Taka eskapada kosztuje kilkanaście tysięcy zł. Od osoby.” – wypominają. „Ale było warto”. I już nie mamy wątpliwości, kto za tę wycieczkę zapłacił. Czytelnicy. Na szczęście internetowi nie płacą.

I jeszcze coś z najwyższych sfer. Prezydentowa Jolanta posiada torebki za 40 tysięcy PLN, a prezydentowa Anna – pióro. Pierwsza dzierży swój luksus, a druga rozdaje. Nieładnie, pani Jolanto!

PS Jest 7 rano. Na Jeżycach jeszcze ciemno. Pewnie jeszcze śpicie. A ja byłem w raju i właśnie powracam.

Pozdrawiam serdecznie
Laki Lolo

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz