BizNews GłosBiznesu

Pozytywna gospodarka – jak pogodzić biznes ze zrównoważonym rozwojem?

Urząd Wojewódzki  Foto: materiały prasowe WUW

10 maja w Poznaniu spotkają się przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe oraz przedstawiciele samorządów. W gronie ekspertów będą rozmawiać, jak w obecnej, niełatwej sytuacji gospodarczej godzić interes ekonomiczny z oczekiwaniami partnerów biznesowych, inwestorów oraz konsumentów wymagających od producentów i usługodawców działania w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem.

Konferencja odbywa się w ramach ogólnopolskiego cyklu spotkań biznesowych pt. „17 Celów w trasie”. To okazja do uczestniczenia w forum tworzonym przez specjalistów i praktyków biznesu, a poświęconym nieuniknionym, współczesnym wyzwaniom gospodarczym.

„Pozytywna Gospodarka – czyli biznes na drodze do Agendy 2030” to nazwa konferencji organizowana w ramach ogólnopolskiej kampanii „17 celów w trasie”. Celem inicjatywy jest upowszechnienie wyzwań stojących przed biznesem wynikających z Rezolucji przyjętej przez Zgromadzenie ONZ w 2015 roku, zawierającej 17 celów i 169 zadań, które oddają trzy wymiary zrównoważonego rozwoju – gospodarczy, społeczny
i środowiskowy.

Swoją obecność na konferencji w Poznaniu potwierdził Kamil Wyszkowski – Dyrektor Wykonawczy UN Global Compact Network Poland, który jest krajowym liderem wdrażania idei celów zrównoważonego rozwoju. Spotkanie zainauguruje Pan Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego.
Rejestracja: https://kampania17celow.pl/wydarzenia/17-celow-w-trasie-poznan/

„POZYTYWNA GOSPODARKA – czyli biznes na drodze do Agendy 2030”. 10 maja, godz. 10:00 – 13:00, Sala Sesyjna | Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu | al. Niepodległości 34

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe WUW

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz