GłosBiznesu POZnań

Wielka, pl. Wielkopolski, Grochowska – aukcja lokali użytkowych

Plac Wielkopolski - wolny lokal  Foto: ZKZL

30 czerwca o godzinie 12:00 rozpocznie się kolejna tegoroczna aukcja najmu lokali użytkowych organizowana przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych. Do wylicytowania będzie 15 lokali użytkowych.

Tak jak to miało miejsce przy poprzednich edycjach lokale będą mocno zróżnicowane pod kątem powierzchni. Najmniejszy z nich ma 14 metrów kwadratowych, a największy aż 173 metry kwadratowe. Szeroka oferta jest ułatwieniem dla przedsiębiorców, którzy będą mogli dopasować lokal do własnych potrzeb zarówno pod kątem prowadzonej działalności, jak również pod kątem swoich możliwości finansowych.

Podczas czerwcowej aukcji najemcy będą mogli ubiegać się o lokale mieszczące się między innymi przy ul. Woźnej, ul. Wielkiej, ul. Grochowskiej czy Placu Wielkopolskim.

Aukcja rozpocznie się 30 czerwca o godzinie 12:00. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest konieczność rejestracji na stronie www.aukcjelokali.pl i wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 29 czerwca 2022 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami oraz regulamin znajdują się na wyżej wymienionej stronie internetowej. Warto wspomnieć, że wszystkie lokale można obejrzeć przed aukcją, po uprzednim kontakcie z administratorem.

Użyte w artykule zdjęcia: ZKZL

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz