Aglomeracja

Pożyczył, ale nie oddał mercedesa wartego 250.000 złotych

Szkieły z Poznania poszukują mężczyzny, który z jednej z wypożyczalni samochodów wypożyczył mercedesa, ale go nie oddał. Umowę podpisał wykorzystując fałszywy dowód osobisty.

Trójka mężczyzn pojawiła się w firmie wypożyczającej samochody w jednej z miejscowości pod Poznaniem pod koniec listopada ubiegłego roku. Mężczyzna, którego widać na nagraniu z monitoringu pożyczył wtedy mercedesa viano (podobnego do tego na zdjęciu poniżej) wartego około 250.000 złotych, ale go nie oddał. Formalności załatwiał posługując się podrobionymi flepami*.

mercedes viano

Na podstawie posiadanych przez nas informacji związek ze sprawą może mieć kilku mężczyzn, których wizerunki publikujmy – informują poznańscy policjanci – osoby widoczne na zdjęciach oraz mężczyzna z nagrania mogły być widziane na terenie Poznania, Gorzowa Wielkopolskiego i Warszawy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn proszone są o kontakt z Wydziałem do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Można dzwonić w tej sprawie pod całodobowy numer telefonu 881 473 909 lub numer alarmowy 997.

Zapewniamy anonimowość! – podkreślają szkieły.

*flepy w gwarze poznańskiej to dokumenty, a szkieły to policjanci.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz